Če preberem – pozabim.

Če naredim – znam.

2. RODITELJSKI SESTANEK

Spoštovani starši,

v okviru 2. roditeljskega sestanka vas v četrtek, 27. 5. 2021, ob 18. uri vabimo, da se udeležite spletnega predavanja za starše z naslovom STARŠEVSKA SKRB SKOZI ODRAŠČANJE. Predaval bo Uroš Metljak, certificirani integrativni psihoterapevt, oče štirih otrok.

Povezavo do predavanja ste prejeli na elektronski naslov.

DELOVNA PRAKSA V 9. RAZREDU

Učenci 9. razreda so imeli v četrtek, 22. 4., in petek, 23. 4., v okviru tehniškega dne v šolski delavnici delovno prakso. Izdelovali so darila za valeto. Za izdelke so uporabili odpadno umetno usnje, ki so ga najprej zarisali, nato so izrezovali oblike rib s škarjami, luknjali in šivali ribe na podlago. Kaj bo pa nastalo iz teh čudovito zašitih podlag z ribami, je pa še skrivnost. Pri delu so učenci pokazali svojo vztrajnost, natančnost, kritičnost do dela, spretnost in še marsikaj. Učenci si zaslužijo vse pohvale za lepe izdelke!

FOTOGRAFIRANJE

Obvestilo

v torek, 4. maja 2021, bomo izvedli fotografiranje učencev ob upoštevanju higienskih ukrepov. Učenci so danes prejeli naročilnice z vsemi potrebnimi informacijami.

ZBIRANJE STAREGA PAPIRJA

Obvestilo

Obveščamo vas, da bomo imeli v sredo, 5. 5. in v četrtek, 6. 5. 2021, akcijo zbiranja starega odpadnega papirja.

Več informacij boste prejeli po prvomajskih počitnicah, do takrat pa zberite čim več odpadnega papirja.

OČISTIMO KRANJ

V petek, 26. marca, so se učenci naše šole v okviru dneva dejavnosti udeležili tradicionalne čistilne akcije OČISTIMO KRANJ.

Najprej so po razredih izdelovali izdelke iz odpadnega oz. recikliranega materiala, pospravljali razrede in pogledali kakšen film na temo ekologija. Opremljeni z vrečkami in rokavicami so se nato odpravili na čiščenje okolice, vsak razred posebej, vsak v svojo smer.

Pred šolo so se vrnili s polnimi vrečkami smeti, a mesto Kranj je sedaj bolj čisto.

Koledar aktivnosti

junij 2021