04 201 42 90

Če preberem – pozabim.

Če vidim – si zapomnim.

Če naredim – znam.

SEZNAM UČITELJEV

Spoštovani starši in skrbniki,

objavljamo seznam učiteljev in drugih strokovnih delavcev, ki smo zaposleni na šoli. Če boste imeli kakšno koli vprašanje glede nalog in aktivnosti, ki jih pošiljamo zaradi izobraževanja na daljavo, pišite direktno učitelju, ki predmet uči.

Priimek in ime E-mail
Ajdovec Aleksandra aleksandra.ajdovec@os-hpuhar.si
Arsenić Katarina katarina.arsenic@os-hpuhar.si
Cerkovnik Ana ana.cerkovnik@os-hpuhar.si
Cof Anže anze.cof@os-hpuhar.si
Cuderman Janez janez.cuderman@os-hpuhar.si
Černigoj Alenka alenka.cernigoj@os-hpuhar.si
Demšar Urška urska.fajfar@os-hpuhar.si
Dimovska Vida vida.dimovska@os-hpuhar.si
Fende Irena irena.fende@os-hpuhar.si
Gartnar Kaja kaja.gartnar@os-hpuhar.si
Jarc Maruša marusa.jarc@os-hpuhar.si
Jeraj Urška urska.jeraj@os-hpuhar.si
Jereb Šifrar Mojca mojca.jereb-sifrar@os-hpuhar.si
Keše Vesna vesna.kese@os-hpuhar.si
Kozelj Jerca jerca.kozelj@os-hpuhar.si
Leber Ksenija ksenija.leber@os-hpuhar.si
Majcen Barbara barbara.majcen1@os-hpuhar.si
Markelj Mateja mateja.markelj@os-hpuhar.si
Markič Bogdana bogdana.markic@os-hpuhar.si
Marko Tina tina.marko@os-hpuhar.si
Nerat Anja anja.nerat@os-hpuhar.si
Plestenjak Nadja nadja.plestenjak@os-hpuhar.si
Rakovec Eva eva.rakovec@os-hpuhar.si
Ribič Tajda tajda.ribic@os-hpuhar.si
Sedej Andrejka andrejka.sedej@os-hpuhar.si
Sirk Ksenija ksenija.sirk@os-hpuhar.si
Svoljšak Luka luka.svoljsak@os-hpuhar.si
Šluga Tina tina.sluga@os-hpuhar.si
Šparovec Janja janja.sparovec@os-hpuhar.si
Štempihar Simona simona.stempihar@os-hpuhar.si
Štrukelj Marijana marijana.strukelj@os-hpuhar.si
Udir Damjan damjan.udir@os-hpuhar.si
Vidic Roblek Katja katja.roblek@os-hpuhar.si
Založnik Zala zala.zaloznik@os-hpuhar.si
Zorenč Verena verena.zorenc@os-hpuhar.si
Žvokelj-Kostanjevec Mateja mateja.zvokelj-kostanjevec@os-hpuhar.si

 

DODATNA POMOČ UČITELJA

Starši, pozdravljeni.

Ker se zavedamo, da je veliko šolskega dela v tem trenutku preloženega na vas in ker ste nekateri zelo obremenjeni s svojimi obveznostmi, smo se odločili, da na šoli vzpostavimo mrežo DODATNE POMOČI UČITELJA učencu pri šolskem delu. Pomoč učitelja učencu bi potekala preko telefona in bi bila vnaprej dogovorjena. Nekatere starše smo že kontaktirali. Če ste mnenja, da bi vam ta pomoč prav prišla, mi prosim pišite na mail ali telefonsko številko:
tina.marko@os-hpuhar.si,
tina.markotina@gmail.com,
– 031 870 573.

Lepo vas pozdravljam.
Tina Marko,
psihologinja

MATERINSKI DAN

Pesem za mamo

Ne bom lovila zvezdic-
na nebu naj žarijo.
Rož ne bom iskala-
kjer so, tam naj cvetijo.
Nič ptičk ne bom prosila,
da pesmice bi pele-
naj letajo, kjer hočejo
proste in vesele.

Sama bom zapela
pesem iz srca,
pa bo najbolj vesela
moja mamica!
(Neža Maurer)

Vsem mamam voščimo vesel materinski dan. Preživite ga lepo.

PS: Dragi učenci, zapojte mamici pesmico.

ŠOLANJE DOMA

Spoštovani starši in skrbniki,

za nami je že nekaj dni pouka na daljavo. Učitelji so z vami vzpostavili stik, kamor vam posredujejo smernice za delo. Upamo, da ste se doma že prilagodili trenutni situaciji v državi, se organizirali in da je pouk na daljavo stekel.

Učitelji si želimo vaših povratnih informacij. Lahko odpišete po e-pošti, sms, slikate izdelke otroka in jih pošljite.

Najlepša hvala za sodelovanje.

kolektiv OŠ Helene Puhar Kranj

OBVESTILO

Spoštovani starši in skrbniki,

obveščamo vas, da bodo na podlagi nasveta s strani Vlade Republike Slovenija imeli vsi zaposleni med 16. 3. 2020 in 20. 3. 2020 odrejeno petdnevno izredno odsotnost z dela zaradi elementarne nesreče. V tem času bo popolnoma prekinjeno delovanje šole (tudi šolanje na daljavo).

V tem tednu je najbolj pomembno, da poskrbite za svoje zdravje in zdravje vaših otrok. Pozorno spremljajte informacije in upoštevajte priporočila strokovnjakov v medijih, na podlagi katerih naj bi se zaustavilo širjenje korona virusa in povrnilo normalno stanje v državi.

Izredne razmere, v katerih smo se znašli, izkoristite tudi za kvalitetno in varno prebivanje časa s svojimi najbližjimi.

Predvidoma v petek, 20. 3. 2020, bodo na spletni strani šole objavljene nove informacije v zvezi z nadaljnjim delovanjem šole.

Lep pozdrav in srečno.

Janez Cuderman,

ravnatelj OŠ Helene Puhar Kranj

NASVETI NIJZ

Spoštovani starši in skrbniki.

Glede na epidemiološko situacijo, ki se v Sloveniji hitro spreminja, se zagotovo porajajo med nami vsemi vprašanja, strahovi, stres glede Korona virusa.

Zato smo na NIJZ (Nacionalni inštitut za javno zdravje) pripravili nekaj nasvetov za dano situacijo. Mogoče bo kakšna informacija koristna…..

Želimo vam zdravja in vas lepo pozdravljamo.

https://www.nijz.si/sl/kako-obvladovati-stres-zmanjsati-obcutke-strahu-panike-in-zaskrbljenosti-zaradi-koronavirusa-covid?fbclid=IwAR3WAdPmPBuVR26yM71JmnUMDGM0HQj8KMo9OV1INuJfC72ZgyzU9_jO-qI
https://www.nijz.si/sl/kako-se-pogovarjati-z-otroki-o-koronavirusu-sars-cov-2-covid-19

RODITELJSKI SESTANEK ODPADE

Spoštovani starši in skrbniki,

zaradi izrednih razmer je šola do nadaljnjega zaprta , zato v četrtek, 19. 3. 2020 ODPADE predavanje Vzgoja otrok s posebnimi potrebami, kot tudi popoldanske govorilne ure.

Hvala za razumevanje.

 

Stran 3 od 1812345...10...Zadnja »

Koledar aktivnosti

maj 2020
PTSČPSN
« Apr   Jun »
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Šolski časopis 2019
Projekti
zdravakulturna_sola

safesi

ekošola