04 201 42 90

POUKA PROST DAN

Učence in starše obveščamo, da imamo po šolskem koledarju OŠ Helene Puhar Kranj za šolsko leto 2019/20 v petek, 10. 4. 2020 pouka prost dan. Ta dan smo že nadomestili v soboto, 14. 9. 2019.

UČENJE NA DALJAVO

Spoštovani starši, dragi učenci!

Za nami je že dober teden učenja na daljavo. Takega načina učenja še nikoli v preteklosti ni bilo. Situacija je nova za vse, zato smo bili vsi skupaj postavljeni pred nov izziv. Izziv, ki ga bomo s skupnimi močni zmogli premagati. Učitelji, učenci, starši ste v prvem tednu dokazali da se tudi na način da izvajati pouk. Zavedamo se, da se ob prehodu na nov način dela lahko pojavijo tudi različne težave, vendar jih z dobrim sodelovanjem lahko odpravimo, zmanjšamo, omilimo…. Za pouk na daljavo in komunikacijo z učenci in vami uporabljamo ustaljene poti (e-pošto, sms sporočila, telefonske klice, spletno stran šole, klasično pošto…). Zavedamo se, da naši učenci pri takem načinu pouka potrebujejo izdatno podporo in sodelovanje staršev. Za vašo pomoč se vam iskreno zahvaljujemo. Brez vas nam ne bi uspelo. Nihče še ne ve, kdaj se bodo učenci vrnili v šolske klopi. Vsi upamo, da čim prej. Do vrnitve bo zelo pomembno, da ohranjamo redne stike, da učiteljem sproti sporočate povratne informacije (sporočite kaj je dobro, kje so težave, kaj lahko izboljšamo…). Redni stiki so res najbolj pomembni, o tem kako pogosti naj bodo, se dogovorite vsak s svojim učiteljem.

V tem kriznem času je poleg učenja, ki pa vas ne sme preobremeniti, zelo pomembno, da otroci kakovostno preživljajo čas in predvsem, da ostanejo zdravi.

Vsem želim, da ostanete zdravi in da ne obupate. Skupaj bomo zmogli. Za dežjem vedno posije sonce.

Janez Cuderman, ravnatelj

SEZNAM UČITELJEV

Spoštovani starši in skrbniki,

objavljamo seznam učiteljev in drugih strokovnih delavcev, ki smo zaposleni na šoli. Če boste imeli kakšno koli vprašanje glede nalog in aktivnosti, ki jih pošiljamo zaradi izobraževanja na daljavo, pišite direktno učitelju, ki predmet uči.

Priimek in ime E-mail
Ajdovec Aleksandra aleksandra.ajdovec@os-hpuhar.si
Arsenić Katarina katarina.arsenic@os-hpuhar.si
Cerkovnik Ana ana.cerkovnik@os-hpuhar.si
Cof Anže anze.cof@os-hpuhar.si
Cuderman Janez janez.cuderman@os-hpuhar.si
Černigoj Alenka alenka.cernigoj@os-hpuhar.si
Demšar Urška urska.fajfar@os-hpuhar.si
Dimovska Vida vida.dimovska@os-hpuhar.si
Fende Irena irena.fende@os-hpuhar.si
Gartnar Kaja kaja.gartnar@os-hpuhar.si
Jarc Maruša marusa.jarc@os-hpuhar.si
Jeraj Urška urska.jeraj@os-hpuhar.si
Jereb Šifrar Mojca mojca.jereb-sifrar@os-hpuhar.si
Keše Vesna vesna.kese@os-hpuhar.si
Kozelj Jerca jerca.kozelj@os-hpuhar.si
Leber Ksenija ksenija.leber@os-hpuhar.si
Majcen Barbara barbara.majcen1@os-hpuhar.si
Markelj Mateja mateja.markelj@os-hpuhar.si
Markič Bogdana bogdana.markic@os-hpuhar.si
Marko Tina tina.marko@os-hpuhar.si
Nerat Anja anja.nerat@os-hpuhar.si
Plestenjak Nadja nadja.plestenjak@os-hpuhar.si
Rakovec Eva eva.rakovec@os-hpuhar.si
Ribič Tajda tajda.ribic@os-hpuhar.si
Sedej Andrejka andrejka.sedej@os-hpuhar.si
Sirk Ksenija ksenija.sirk@os-hpuhar.si
Svoljšak Luka luka.svoljsak@os-hpuhar.si
Šluga Tina tina.sluga@os-hpuhar.si
Šparovec Janja janja.sparovec@os-hpuhar.si
Štempihar Simona simona.stempihar@os-hpuhar.si
Štrukelj Marijana marijana.strukelj@os-hpuhar.si
Udir Damjan damjan.udir@os-hpuhar.si
Vidic Roblek Katja katja.roblek@os-hpuhar.si
Založnik Zala zala.zaloznik@os-hpuhar.si
Zorenč Verena verena.zorenc@os-hpuhar.si
Žvokelj-Kostanjevec Mateja mateja.zvokelj-kostanjevec@os-hpuhar.si

 

DODATNA POMOČ UČITELJA

Starši, pozdravljeni.

Ker se zavedamo, da je veliko šolskega dela v tem trenutku preloženega na vas in ker ste nekateri zelo obremenjeni s svojimi obveznostmi, smo se odločili, da na šoli vzpostavimo mrežo DODATNE POMOČI UČITELJA učencu pri šolskem delu. Pomoč učitelja učencu bi potekala preko telefona in bi bila vnaprej dogovorjena. Nekatere starše smo že kontaktirali. Če ste mnenja, da bi vam ta pomoč prav prišla, mi prosim pišite na mail ali telefonsko številko:
tina.marko@os-hpuhar.si,
tina.markotina@gmail.com,
– 031 870 573.

Lepo vas pozdravljam.
Tina Marko,
psihologinja

Stran 1 od 1912345...10...Zadnja »